CENTRAL 700

Wymiary:  700X190X165 mm
Waga:  1,39 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna

 396 zł Brutto za komplet

 

Lampa Taxi CENTRAL 700
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!   KLOSZE NIE PĘKAJĄ!!!  - oczywiście da sie zniszczyć umyslnie
 
Długość 700mm sprawia że ta efektowna jednostka prezentuje się jako duża, zgrabna, dobrze widoczna lampa i doskonale eksponuje się na dachu każdego samochodu oferując jednocześnie sporą powierzchnię reklamową. Jej dodatkowym atutem jest wypustka komunikacyjna w obrysie koła umieszczona centralnie, na szczycie lampy. W polu kolistym doskonale mieści się większość znaków firmowych-logo oraz inne inskrypcje  graficzne, numery telefonu, inne treści. Jeśli poszukamy w pamięci obrazów znaków firmowych światowych marek samochodowych, to uświadomimy sobie że większość tych emblematów wpisuje się w pole koliste lub eliptyczne i dzieje się tak nieprzypadkowo. Po prostu wiadomym jest że takie grafiki prezentują i sprzedają się najlepiej.
Duże koncerny wiedzą co robią, skorzystaj i Ty, zamontuj lampę dającą wielkie możliwości prezentacji i indywidualizacji.
To jest nowa forma, nie oferowana dotychczas w kraju.
Zastosowanie CENTRAL 700 spowoduje że użytkownik naturalnie wyróżni się i będzie zauważony. Czy nie o to chodzi?
Podstawa magnetyczna i dopracowana aerodynamicznie bryła zapewniają doskonałą przyczepnosc przy autostradowych prędkościach i na wyboistych drogach. Całość jasno podświetlona przez dwie listwy LED najnowszej generacji - każda długosci 60cm.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT