O firmie

MUSTANGERO zajmuje się produkcją reklamy mobilnej od 1996 roku. Nasze lampy taxi (koguty) można spotkać na wszystkich kontynentach świata. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, najlepszych technologii i materiałów. Teraz oferujemy nasze produkty klientowi Polskiemu.
 
Wszystkie wzory zostały specjalnie przystosowane do rynku krajowego i są w kraju finalnie montowane.
 

TAXI AD CARRIERS,ADVERTISING LAMPS - A NEW LOOK

WYRÓŻNIJ SIĘ!
Przedstawiamy naszą kolekcję lamp reklamowych oraz dachowych oznaczników, tak zwane koguty taxi, do zastosowania w samochodach TAXI, funkcyjnych służbach i wszystkich pojazdach biorących udział w mobilnych kampaniach reklamowych.
Produkty nasze wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zmontowane precyzyjnie oraz zatwierdzone do bezpiecznego zastosowania przy autostradowych prędkościach.
Naszym celem jest stworzenie NOWYCH MOŻLIWOŚCI dla klienta, NOWYCH WZORÓW.
Lampy TAXI -reklamowe stosuje się jako NOŚNIK INFORMACJI ale mają one spełnić również inny ważny cel, mają WYRÓŻNIĆ w ulicznym natłoku. Mają ZAPREZENTOWAĆ KORPORACJĘ - FIRMĘ. Trudno dziś osiągnąć ten cel stosując wciąż te same, opatrzone od lat kilka starych wzorów jakie widać na naszych ulicach.
W ostatnim czasie ilość korporacji TAXI wzrosła znacznie, czyli - wzrosła KONKURENCJA i NIE DA SIĘ DZIŚ WYRÓŻNIĆ przy użyciu starych lamp taxi.
DLATEGO NASZA KOLEKCJA daje NOWE MOŻLIWOŚCI. Teraz jest z czego WYBRAĆ i przez autorską oprawę graficzną, naklejenie logo, nazwy firmy, informacji o numerze telefonu i innych można SPERSONALIZOWAĆ lampę tak, że klient będzie momentalnie wiedział że TO WŁAŚNIE MY, a po pewnym czasie jak znak nasz się utrwali w pamięci, JEDNO SPOJRZENIE wystarczy aby wywołać w podświadomości WSZYSTKIE INFORMACJE, SKOJARZYĆ z naszą firmą.
Na tym polega ISTOTA REKLAMY, chcemy być ZAPAMIĘTANI. Dlatego największe firmy wydają FORTUNĘ na uliczne banery i telewizyjne spoty.
DROGI KLIENCIE - spróbuj i Ty. Może się okazać że zastosowanie ORYGINALNEGO ZNAKU w postaci lampy taxi, przyniesie bardzo WYMIERNE KORZYŚCI i to przy praktycznie minimalnych nakładach.
To mogą być najlepiej zainwestowane pieniądze.
WYRÓŻNIJ SIĘ!!!
Trzeba podkreślić że w Polsce MOŻNA wozić na dachu koguty taxi dowolnej formy, w przeciwieństwie do wielu innych krajów gdzie jeden wybrany model narzucony jest instytucjonalnie i tylko tego można używać.
SKORZYSTAJ Z SZANSY - WYRÓŻNIJ SIĘ!!!
 
Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji. Każda lampa opisana jest szczegółowo, podajemy wymiary, sposób montażu, źródło światła, pobór mocy, wagę oraz materiały z jakich produkt wykonano.
Większość modeli jest mocowana przy pomocy magnetycznej maty zintegrowanej z podstawą co gwarantuje doskonałą przyczepność.
Można też w razie potrzeby zdjąć lampę z dachu i schować do bagażnika w przeciągu kliku sekund.
Aerodynamicznie dopracowane profile kloszy sprzyjają ekonomice spalania. Także element oświetleniowy w postaci najnowocześniejszej listwy LED daje dużo światła przy symbolicznym poborze prądu.
Pamiętamy że samochody noszące nasze lampy taxi pracują zarobkowo i każda nawet pozornie niewielka oszczędność paliwa liczy się w ogólnym bilansie.
 
Oprócz oferowanej aktualnie palety wzorów możliwe są też pewne modyfikacje i zmiany na życzenie klienta. Możemy również wyprodukować całkiem nową lampę według specyfikacji klienta (takie zmiany będą jednak ekonomicznie uzasadnione tylko przy zmasowanych zamówieniach - do indywidualnych negocjacji).
 
W wypadku większych korporacji, czy grup stowarzyszeniowych, możliwe jest zapewnienie wyłączności użytkowania danego modelu na określonym terenie.
 
Oferujemy też projekty graficzne jak umieszczenie logo, napisów, obrazków, numerów telefonu, zakolorowania i czego tylko potrzeba, a później kompleksową realizację na naszych nośnikach oraz na życzenie, finalny montaż fizyczny na terenie całego kraju - patrz specyfikacja terytorialna.
Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje pomogą Państwu dokonać wyboru.
 
WYRÓŻNIJ SIĘ!!!
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT