CENTRAL 700 SOLID

Wymiary:  700X190X230 mm
Waga:  1,54 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny

Cena Korporacyjna

396 zł Brutto za komplet

 

Lampa Taxi CENTRAL 700 SOLID
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!  KLOSZE NIE PĘKAJA - oczywiscie da sie zniszczyc umyślnie
 
Długa na 700mm, zgrabna jednostka doskonale prezentuje się na każdym samochodzie.
Jej dodatkowym atutem jest nowatorska na naszym rynku wypustka komunikacyjna o obrysie koła. W polu kolistym doskonale mieści się większość znaków firmowych-logo oraz inne inskrypcje  graficzne, numery telefonu, inne treści. Jeśli poszukamy w pamięci obrazów znaków firmowych światowych marek samochodowych, to uświadomimy sobie że większość tych emblematów wpisuje się w pole koliste lub eliptyczne i dzieje się tak nieprzypadkowo. Po prostu wiadomym jest że takie grafiki prezentują i sprzedają się najlepiej.
Duże koncerny wiedzą co robią, skorzystaj i Ty, zamontuj lampę dającą wielkie możliwości prezentacji i indywidualizacji.
Nowa forma, nie oferowana dotychczas.
Zastosowanie CENTRAL 700 SOLID spowoduje że użytkownik naturalnie wyróżni się i będzie zauważony.
Podstawa magnetyczna oraz forma dopracowana aerodynamicznie zapewniają tej lampie świetną przyczepność przy autostradowych prędkościach i na wyboistych traktach.
Całość efektywnie podświetlona przez dwie duże listwy LED najnowszej generacji - kazda długosci 60cm.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT