Lampa Taxi led PREMIUM - producent Mustangero

 

Wymiary: 845X200X230mm
Waga: 6,5 kg (wraz z 2 płytami magnetycznymi)
Materiały użyte: 2048 wysokoenergetycznych żarówek LED

Cena Korporacyjna

 

Lampa Taxi led PREMIUM
OŚWIETLENIE LED *
 
W lampie zamontowany jest na całej długości rząd diód LED najnowszej generacji zasilanych prądem stałym 12V. Pobór mocy to tylko 7-9W (w zależności od modelu). Razem 45-60 żarówek LED (w zależności od modelu)
LED-y przystosowane do pracy w temperaturach –38 +53 C
Tak duża ilość punktów świetlnych zapewnia bardzo jasne i równomierne oświetlenie całej lampy taxi.
Przewód prądowy jest płaski – łatwo przechodzi pod uszczelką drzwi i nie powoduje podciekania.
 
MOCOWANIE DO DACHU TAXI
 
Trzymanie lampy zapewniają 2 super mocne płyty magnetyczne neodymowe. Wierzch płyt wykończony jest miękkim ale trwałym tworzywem (fibra) zabezpieczającym dach samochodu przed porysowaniem. Płyty są elastyczne i układają się do krzywizny dachu. Chwyt magnetyczny jest bardzo mocny i pewny.
 
 
MATERIAŁY PRODUKCYJNE ***
 
Podstawa i klosz lampy wyprodukowany metodą wtrysku z polipropylenu izotaktycznego. Materiał ten jest bardzo odporny na uderzenia jak też promienie UV. Wewnątrz korpusu lampy znajduje się ekran wyświetlacza, dużo elektroniki, antena wi-fi oraz opcjonalnie gniazdo i karta SIM.
 
DLACZEGO WYŚWIETLACZ ?
 
Wyświetlacz daje radę pomieścić kilku zdaniowe sekwencje -  w zależności od kroju czcionek. Może wyświetlać od lewej do prawej albo odwrotnie. Od góry do doły lub odwrotnie. Od środka na boki lub odwrotnie. Do tego są programowalne efekty, ramki, flashing, regulowana prędkość przesuwu i wiele więcej. Oczywiście wyświetla polskie litery.
 
Wyświetlacz jest jasny, doskonale widoczny nawet w słoneczny dzień, a po zmroku to szok po prostu. Ekran ma 2048 wysokowydajnych żarówek-pixeli led wymiar ekranu 775X215 mm, cały kaseton 845X200X230 mm. Całość daje po oczach i zapamiętuje się doskonale w otoczeniu. Gwarantowana rozpoznawalność, a ten co będzie pierwszy na swoim terenie, jest wygrany.
 
Programuje się to ze smartphona do którego dostarczamy dedykowaną aplikację. Bezprzewodowy transfer treści do lampy, przez łącze wi-fi, działa nawet z 15m.
 
Jest możliwość aby kasetony wyposażyć (za dopłatą) w karty SIM i programować każdą z osobna albo wszystkie razem bezpośrednio z centrali. Takie rozwiązanie będzie sensowne dla korporacji operujących w kilku ośrodkach geograficznych.
 
Mocowanie magnetyczne na 2 super neodymowych płytach magnetycznych. Kaseton odporny na zewnętrzne warunki atmosferyczne
 
Jest to doskonałe narzędzie do propagowania różnych treści jak np. informacje o rabatach, promocjach, specjalnych taryfach, wiadomości, wpisy marketingowe, inne przekazy jak na twitterze czy fb, i co tam kto sobie wymyśli. Można też użyczyć kasetonu do propagacji treści podmiotów zewnętrznych, za stosowną opłatą. (informacje handlowe, o usługach, imprezach, restauracje, pizzerie, cateringi, wybory samorządowe i inne,,,,,,,,,,,,)  Wtedy koszt lampy szybko się zwróci i dalej będzie zarabiać dla swego właściciela.
 
Kaseton jest na tyle duży że widoczność jego w ruchu miejskim jest porażająca a jednocześnie na tyle mały że nie odczuwa się żadnych aerodynamicznych hałasów nawet przy szybkiej jeździe po autostradzie. Zdjąć-założyć lampę jest bardzo łatwo, 5 sekund. Płaski przewód zasilający dobrze wchodzi przez drzwi samochodu, nie podcieka.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT