REKIN

Wymiary:  960X480X260 mm
Waga:  2,5 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna  499 zł Brutto bez mocowania
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!   KLOSZE NIE PĘKAJĄ!!!
REKIN to lampa która NA PEWNO zwróci uwagę absolutnie wszystkich. Aerodynamicznie rozpłaszczony fantastyczny stwór "nie z tej planety" oferuje całe tony powierzchni reklamowej do wykorzystania. Tutaj granicą jest tylko inwencja projektanta grafiki.
 
Pomimo imponujących rozmiarów REKIN integruje się z samochodem na którego dachu siedzi, a raczej płynie - przyczajony. Obły kształt i stosunkowo niewielka wysokość powodują że REKIN stapia sie z samochodem w jedną przyjemną całość. 
Forma jest przemyślana zarówno od strony artystycznej jak inżynierskiej, to jest projekt aerodynamicznie dopracowany, opory które stwarza są minimalne -  CX=0,35. Przy tym praktyczny i funkcjonalny. I o to chodzi!
 
Jeśli potrzebny Wam duży, zgrabny i TOTALNIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ kaseton reklamowy to REKIN jest właśnie tym czego bezskutecznie poszukiwaliście - AŻ DO DZIŚ. Teraz już jest i chyba nikt nie wątpi że przekaz REKINA będzie dostrzeżony nawet przez bardzo mało spostrzegawczego przechodnia.  Sama bryła REKINA ściągnie uwagę otoczenia, i nieważne czy się REKIN komuś podoba czy też nie - mamy to jak w banku. I właśnie o to chodzi!
 
W dodatku otrzymujemy znowu "dwa w jednym" - lampę typowo reklamową wypełniającą jednocześnie wszystkie funkcje "koguta"

Waga REKINA to zaledwie 2,5 kg ale ze względu na rozmiary radzimy umocować ten model na pasach lub niskim bagażniku w części przedniej, a z tyłu na podstawie magnetycznej. 
Zainteresowanych prosimy o kontakt, zaproponujemy mocowanie odpowiednie do typu samochodu.
 
Za podświetlenie odpowiadają dwie listwy LED najnowszej generacji, razem 120cm LED-ów.
 

<< powrót

Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT