PŁETWA 860 PŁETWA 1200

Wymiary:

 860X350X300 mm

1200X375X370 mm

Waga:

 7,1 kg oraz z podstawą magnetyczną

PŁETWA 1200 - 9,5 kg

Materiały użyte:  PP izotaktyczny, blacha
Cena Korporacyjna

860 zł Brutto za komplet

1229 zł Brutto za komplet

LAMPA NIETŁUKĄCA!!!    KLOSZE NIE PEKAJĄ!!!
Długa na 860mm a większa wersja PŁETWA 1200 na 1200 mm lampa reklamowa to prawdziwe DWA W JEDNYM. Forma płetwy masowo wykorzystywana jest od dziesięcioleci w U.S.A, Kanadzie, Meksyku. Po prostu tam ludzie potrafią liczyć. Dach taksówki-samochodu funkcyjnego to naturalna platforma reklamy mobilnej, tak samo jak tramwaj czy autobus. A noszenie reklamy przynosi wymierne korzyści, i to nie są małe pieniądze.
PŁETWA 860 i większa PŁETWA 1200 daje też szansę na extra zarobek bez związanych z tym zazwyczaj uciążliwości.
 
Po pierwsze - lampa oferuje naprawdę dużą, dobrze przyswajalną powierzchnię reklamową. Obrazek pod kątem, lepiej dociera do oczu widza niż pionowy kaseton, to sprawdzone. Poza tym, PŁETWA 860 i PŁETWA 1200 wygląda naturalnie i ładnie integruje się z samochodem, a nie jak coś obcego na siłę do dachu przytwierdzonego.
 
Po drugie - PŁETWA 860 i PŁETWA 1200 posiada z przodu i z tyłu całkiem duże pole gdzie można umieścić napis TAXI oraz inne szczegóły, wspomniane wyżej DWA W JEDNYM!!!
 
Po trzecie - mocowanie lampy to dwie maty magnetyczne wypełnione super mocnymi magnesami neodymowymi. Powierzchnia magnetyczna układa się naturalnie do dachu i trzymanie jest bardzo mocne. Testowane do prędkości 120km/h. i na ciężkich wertepach.
NIE TRZEBA PAŁĄKA BAGAŻNIKA!!! - dlatego można w przeciągu kilkunastu sekund lampę z dachu ściągnąć i schować w bagażniku lub gdziekolwiek. Żadnych śrub, narzędzi, majstrowania. Czysto, szybko, bezproblemowo.
 
Lampa ma przyjazne, rozsądne wymiary i zazwyczaj da się z nią wjechać do niskiego garażu, na przykład w Galerii Handlowej. Jej konstrukcja stanowi przemyślany i udany kompromis pomiędzy oferowaną powierzchnią reklamową, masą własną, praktycznością użycia i estetyką.
Powierzchnię reklamową lampy PŁETWA 860 i większej siostry PŁETWA 1200 można wynająć podmiotowi obcemu lub reklamować samego siebie. Nośniki reklamowe można szybko wymienić przez zdarcie starych i nalepienie nowych wydruków.
Obydwie lampy są idealną reklamą dla pizzerii, cateringów, mogą reklamować skutecznie restauracje, hotele, dyskoteki, wszystkie serwisy posiadające własne samochody a takze kampanie wyborcze na każdym szczeblu, imprezy sportowe, rozrywkowe i inne - to tylko kilka przykładów gdzie PŁETWA może być pomocna. 
 
PŁETWA dostępna jest również w innych rozmiarach, do długości 1300mm. Jednak większe lampy niż PŁETWA 1200 powinny być montowane przy pomocy pojedyńczego pałąka bagażnika z przodu, i tylniego magnesu.
Wyborne podświetlenie zapewniają lampie listwy LED najnowszej generacji.
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT