BIG MAMA

Wymiary:  760X220X280 mm
Waga:  1,38 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna

 399 Brutto bez podstawy magnetycznej

 

LAMPA NIETŁUKĄCA!!!  KLOSZE NIE PĘKAJĄ!!!
Często widuje się stosunkowo nieduże samochody, na przykład agencji ochroniarskich, dźwigające na dachu wielką "bambułę"
Mieć na dachu dużą lampę nie musi wcale znaczyć że nie możemy dobrze wyglądać. Oto BIG MAMA, duża ale doskonale prezentująca się na samochodzie lampa dedykowana głównie służbom funkcyjnym - ale nie tylko.
Oryginalny, niesymetryczny kształt zapewnia dobrą aerodynamikę i świetnie wygląda. Duża powierzchnia komunikacyjna pozwala umieścić na powierzchni lampy mnóstwo informacji.
Lampa ta sprawi że będziemy widziani z daleka.
Mocowanie może być magnetyczne - przy użyciu ośmiu super mocnych magnesów neodymowych - albo na pojedyńczym pałąku bagażnika - co sugerujemy.
Podświetlenie zapewniają dwie listwy LED najnowszej generacji - kazda długości 60cm.
Lampa może być wykonana z różnymi kolorami bocznych elementów odblaskowych, w tym biały - w zależności od potrzeb i zastosowania.
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT