TOKIO

Wymiary:  550X200X120 mm
Waga:  0,95 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna

339 zł Brutto za komplet

 

Lampa Taxi TOKIO
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!  KLOSZE NIE PEKAJĄ!!!   - oczywiście da sie zniszczyć umyslnie
 
Długa na 550mm, elegancka i bardzo aerodynamiczna lampa TOKIO o kształcie jedynym w swoim rodzaju. Niesymetryczny profil plus dyskretnie wycieniowane końcówki powodują że wydaje się ona większa niż jest w rzeczywistości, jednocześnie pięknie integrując sie z obłością dachu samochodu. 
TOKIO oferuje mnóstwo otwartej powierzchni reklamowej do wykorzystania. Doskonale widoczna i czytelna dla otoczenia. Dobre proporcje to największy atut TOKIO. Nowoczesny, minimalistyczny, trochę orientalny kształt lampy nawiązuje do miejsca jej pochodzenia. Używana przez ogromne korporacje w jednej z największych światowych aglomeracji. TOKIO zapewni użytkownikowi indywidualność.
O dobre oświetlenie po zmroku dba listwa LED najnowszej generacji, długosci 47cm. Doskonałe trzymanie to zasługa podstawy magnetycznej gwarantującej bezpieczeństwo przy zarówno bardzo dynamicznej jeździe jak i w terenie.
Model nie oferowany dotychczas w kraju.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT