CENTRAL 540

Wymiary:  540X190X125 mm
Waga:  0,78 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna

aktualnie niedostępne

 

Lampa Taxi CENTRAL 540
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!   KLOSZE NIE PEKAJĄ!!!  - oczywiscie da sie zniszczyć umyslnie
 
Długość 540mm, smukła, bardzo opływowa elegancka w każdym calu. Pięknie wtapia się w dach samochodu będąc jednocześnie intensywnie widoczna w otoczeniu. Pozwala umieścić na sobie całe mnóstwo grafiki, logo, obrazek, nazwę firmy czy dane telefoniczne. Dodatkowym atutem CENTRAL 540 jest owalna wypustka komunikacyjna umiejscowiona centralnie na szczycie lampy. Jakby "kogut" na kogucie. Takie pole daje ogromne możliwości spersonalizowania lampy do potrzeb korporacji, grup zorganizowanych czy innych użytkowników. Należy pamiętać że większość najważniejszych koncernów na przykład samochodowych stosuje logo w obrysie koła lub elipsy. Tak się dzieje dlatego że kształt owalu najlepiej się kojarzy i najlepiej sprzedaje, co niezbicie wynika z rezultatów badań marketingowych. 
Zastosowanie modelu CENTRAL 540 daje gwarancję wyróżnienia się w tłumie. Kształt nie oferowany nigdy na naszym rynku.
Lampa niesymetryczna, aerodynamicznie bliska ideału. Do tego niska waga własna i mocna podstawa magnetyczna dają pewność maksymalnej przyczepności w każdych warunkach drogowych. Oświetlenie zapewniają dwie listwy LED najnowszej generacji - długosci 47cm.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT