CENTRAL 540 ELIPSE

Wymiary:  540X190X125 mm
Waga:  0,8 kg
Materiały użyte:  PP izotaktyczny
Cena Korporacyjna

 344 zł brutto za komplet

 

Lampa Taxi CENTRAL 540 ELIPSE
LAMPA NIETŁUKĄCA!!!  KLOSZE NIE PĘKAJĄ!!!  - oczywiście da sie zniszczyc umyślnie
 
Długość 540mm, smukła, bardzo opływowa elegancka w każdym calu. Pięknie wtapia się w dach samochodu będąc jednocześnie intensywnie widoczna w otoczeniu. Pozwala umieścić na sobie całe mnóstwo grafiki, logo, obrazek, nazwę firmy czy dane telefoniczne. Dodatkowym atutem CENTRAL 540 ELIPSE jest elipsoidalna wypustka komunikacyjna umiejscowiona centralnie na szczycie lampy. Jakby "kogut" na kogucie. Takie pole daje ogromne możliwości spersonalizowania lampy do potrzeb korporacji, grup zorganizowanych czy innych użytkowników. Należy pamiętać że większość najpotężniejszych koncernów na przykład samochodowych stosuje logo w obrysie koła lub elipsy. Tak się dzieje dlatego że kształt owalu najlepiej sie kojarzy i najlepiej sprzedaje, co niezbicie wynika z rezultatów badań marketingowych. 
Zastosowanie modelu CENTRAL 540 ELIPSE daje pewność wyróżnienia się w tłumie. Kształt nie oferowany nigdy na naszym rynku.
Lampa niesymetryczna, aerodynamicznie bliska ideału. Do tego niska waga własna i mocna podstawa magnetyczna gwarantują maksymalną przyczepność w każdych warunkach drogowych. Oświetlenie zapewniają dwie listwy LED najnowszej generacji - długosci 47 cm.
 
Wszystkie wzory graficzne zamieszczone na lampach taxi, lampach reklamowych i "kogutach" na stronie www.mustangero.pl są jedynie artystyczną fikcją a wszelkie ewentualne podobieństwo do istniejących w rzeczywistości kompozycji graficznych jest przypadkowe i nieintencjonalne.
Projekt i wykonanie: APISOFT